Makiažas pavasariui 2009

Kaip žinia, keičiasi ne tik drabužių, bet ir makiažo tendencijos. Šiandien Jus supažindinsiu su šio pavasario makiažu, kuris šį sezoną nudžiugins ne vieną natūralumo mylėtoją.

Pagrindinės kasdienio makiažo tendencijos: Jei žiemą reikėjo ryškinti tiek lūpas, tiek akis, šį pavasarį Jums tereikia natūralios spalvos blizgesiu pertepti lūpas bei lengvai paryškinti akis. Šiek tiek daugiau dėmesio turėtumėte skirti skaistalams, nes gaiviai paryškinti skruostikauliai ne tik optiškai „sutvarko“ veido linijas, bet ir pagyvina visą veidą.

Vakarinio makiažo tendencijos: pamirškite raudonas lūpas ir juodas akis. Jei vasarą ir pavasarį planuojate kaip vakarėlių sezoną, tai tiesiog privalote nusipirkti nors kelių spalvų egzotiškus šešėlius ir juos dar labiau išryškinti po apačia tepamu juodu pagrindu. Lūpas ir skruostikaulius tokiu atveju palikite ramybėje.

Dior mados namai siūlo pieštuku prailginti akių liniją bei lengvai paryškinti skruostikaulius. Lūpos padažytos natūraliomis spalvomis.

Lanvin makiažo meistrai irgi lengvai pertepė vokus juodu šešėliu, o likusį veidą paliko švarų.

Miuccia Prada savo modeliams pritaikė kuo paprastesnį makiažą su paryškintais skruostikauliais tačiau akių bei lūpų nelietė.

Stella McCartney merginoms akys buvo paryškintos juodu pieštuku o visas veidas tiesiog nupudruotas lygia spalva.

Gucci mados namai pristatė tobulą vakarėlių makiažą su itin ryškiais šešėliais.

Roberto Cavalli kokteilines suknutes vilkėję modeliai ant podiumo lipo itin ryškiomis akimis. Jas makiažo meistrai apvedė juodu pieštuku, o paskui nepagailėjo ir juodo šešėlio, tačiau likęs veidas buvo tiesiog lengvai papudruotas ir lūpos paliktos natūralios.

Nuotraukos-style.com

Bučkis.